Zpět na hlavní stránku

½*½SpolReg - Spolehlivost ve všech směrech ½*½ Již více jak deset let jsme tu pro Vás ½*½ Vyberte si z našeho širokého portfolia½*½

ČSN EN ISO 9001

SÍDLO SPOLEČNOSTI

 I u nás má vše svůj řád
 ČSN EN ISO 9 001

Okružní ulice 116/4 - Ústí nad Labem
SÍDLO SPOLEČNOSTI

Máme zájem o zdravou přírodu

       
     ñññ    ČSN EN ISO 9 001

        POLITIKA ZABEZPEČOVÁNÍ JAKOSTI A OCHRANY ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ

 SpolReg – spolehlivost ve všech směrech


           
V zájmu udržení se na trhu a dalšího zlepšování získané pozice mezi předními 
      dodavateli automatizovaných systémů řízení s ohledem na životní prostředí, vyhlásilo
      Vedení společnosti SpolReg s.r.o.následující strategické záměry: 

         -  Udržovat systém řízení jakosti ve společnosti a zdokonalovat jej o takové prvky, které jsou celosvětově uznávané a ověřené, a využít je jako prostředek k neustálému zvyšování jakosti námi nabízených služeb, důslednému výběru prvotřídních subdodavatelů a systematickému řízení společnosti s ohledem na životní prostředí.

            -  Neustálým zvyšováním jakosti, přesvědčit stávající i nové zákazníky o systematickém růstu společnosti, vycházející mj. z vysoké odbornosti našich pracovníků. Vytvářet předpoklady neustálého růstu firmy, rozšiřovat její pole působnosti na nové služby a nabídky, pro získávání stále širšího okruhu spokojených zákazníků.

             -  Pro zachování důvěryhodnosti a serióznosti firmy, zajistit pro její fungování odpovídající zázemí s náležitým technickým a servisním vybavením.

           - Z důvodu rozvíjející se legislativy, která chrání naše životní prostředí a která začíná nabývat na významu, je nezbytné ztotožnit se s jejími požadavky a aktivně a účinně k ochraně životního prostředí přispívat, zejména užíváním technologií a prostředků minimalizujících zátěže ŽP. V této souvislosti je vedení společnosti připraveno a ochotno vést otevřený dialog se všemi ekologickými organizacemi na témata související s ochranou ŽP. Svým přístupem a jednáním  klást důraz na prevenci v ochraně a péči o ŽP.

              

  

Prohlédněte si...
Certifikát ČSN EN ISO   9 001 

Klikněte pro otevření

 1 MB (PDF)
   
 

webmaster (zavináč) spolreg (tečka) cz